Anna daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Gorzów Wlkp.


Gorzów Wlkp.: język angielski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie), a dokładnie: os. Piaski. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczycielka j. angielskiego (egzaminator egzaminu gimnazjalnego i maturalnego oraz egzaminów Pearson) i kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu zaprasza na lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania w miłej atmosferze i odrobin? brytyjskiego humoru. Przygotowanie do egzaminów, ale także Business English i kursy bran?owe, np. angielski dla fryzjerów, kosmetyczek i inne. Serdecznie zapraszam!