Małgorzata Szafiejew daje korepetycje z muzyki w Gdańsku


Gdańsk: muzyka

Witam,
nazywam się Małgorzata Szafiejew i jestem korepetytorką muzyki. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdynia, Sopot. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę lekcji muzyki (prywatnych/ grupowych)na terenie trójmiasta w zakresie: gry na pianinie gry na gitarze gry na flecie poprzecznym / prostym kszta?cenie s?uchu emisja g?osu zajęcia umuzykalniaj?ce dla dzieci od 4 roku życia Zajęcia od podstaw i nie tylko. Ukończyłam studia licencjackie na Gdańskiej Akademii Muzycznej. Posiadam 4-ro letnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Zapewniam miłą atmosferę. Zapraszam na moją stron? internetow?: http://musicpassion.strefa.pl/

Następna oferta

Poprzednia oferta