Katarzyna daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Grzybów


Grzybów: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Grzybów (województwo świętokrzyskie), a dokładnie: StÄ…porków, Ko?skie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką studiów uzupełniających filologii angielskiej. Przebywa?am w Anglii pi?? lat. Posiadam Certyfikat Cambridge ESOL Level 2. Udzielam korepetycji od ponad 5 lat dzieciom, młodzieży i dorosłym. Zapraszam