Mariusz daje korepetycje z muzyki w Sosnowcu


Sosnowiec: muzyka

Witam,
nazywam się Mariusz i jestem korepetytorem muzyki. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie), a dokładnie: Dąbrowa Górnicza,Będzin,Czeladź,.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Lekcje gry na gitarze. Jeżeli jesteś osobom, która chce rozpoczł? swoją przygod? z gitar? lub szukasz kogoś, kto pomoże Ci udoskonalić warsztat, to serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia. Ze swojej strony oferuję kilkana?cie lat doświadczenia estradowo-gitarowego, duże zaangażowanie oraz miłą atmosferę. W razie potrzeby pomogę przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie instrumentu. Przybli?? Ci również podstawy teorii (zapis nutowy oraz tabulatorowy), udostępnić materiały i dostosuję program do Twoich potrzeb i możliwości. Lekcje od 20 zł / godzina lekcyjna. Możliwość dojazdu do ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta