Małgorzata Matusik daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Małgorzata Matusik i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: dzielnice Katowic, Chorzów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 10 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Uczennica klasy maturalnej o profilu angielskim udzieli lekcji angielskiego na poziomie podstawówki/gimnazjum - pomoże w problemach, zadaniach domowych, poszerzy zainteresowania.

Jestem osobą biegle posługującą się językiem angielskim, laureatką wielu konkursów językowych, otrzymałam stypendium szkoły International House (Longman), w przyszłości zamierzam studiować filologię angielską. Zapewniam miłą, bezstresową atmosferę!

Następna oferta

Poprzednia oferta