Urszula daje korepetycje z biologii w Zawierciu


Zawiercie: biologia

Witam,
nazywam się Urszula i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Zawierciu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem dr biologii z 25-letnim stażem. Przez cały ten czas pracowałam z młodzieżą, może teraz Tobie będę mogęa pomóc. W ubiegłym roku przygotowywałam uczniów do rozszerzonej matury- wszyscy zdali ja powyżej 80%
Planujesz zdawa? maturę z biologii? Chcesz się do niej dobrze przygotować? To już ostatni moment żeby zaczł? nauką! A może po prostu nie rozumiesz jakiej? części materiału? Chcesz coś powtórzy?? W?a?nie dla takich osób jak Ty prowadzę korepetycje!

Następna oferta