Marcel daje korepetycje z języka angielskiego w Elblągu


Elbląg: język angielski

Witam,
nazywam się Marcel i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Elblągu (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Pomogę rozwin?? umiejętności językowe w pos?ugiwaniu się angielskim. Pomoc dotyczy: - KURS KOMPLETNEJ GRAMATYKI (15 zł/h); - KURS WYMOWY, czyli fonetyka i fonologia - bardzo polecam, gdyż bez tego nie jest możliwe opanowanie jakiegokolwiek języka obcego. Takie zajęcia są bardzo drogie, nawet 100 zł/h. B?d?c ?wiadom, iż jest to produkt pierwszej potrzeby prononuj? tylko 15 zł/h lub 15 zł/1,5h, jeśli Ty będziesz potrzebowa? więcej czasu (wybitnie lubię ten aspekt języka); - PISANIE WYPRACOWAŃ- cena zależy od ilości słów, np. 400-500 słów 60 zł. Piszł tylko prace na ocenę 5 lub 6; - NAUKA SZTUKI PISANIA WYPRACOWAŃ, czyli poznanie konkretnych narzłdzi językowych 15 zł/1,5h.

Następna oferta