Anna Sosna daje korepetycje z matematyki w miejscowości Katowice, Os. Paderewskiego


Katowice, Os. Paderewskiego: matematyka

Witam,
nazywam się Anna Sosna i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w miejscowości Katowice, Os. Paderewskiego (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku matematyka z przygotowaniem pedagogicznym. Mam bardzo duże doświadczenie w nauczaniu matematyki dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz kwalifikacje egzaminatora maturalnego z matematyki i kwalifikacje egzaminatora części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego. Wieloletnie doświadczenie w pracy nauczycielskiej ułatwia mi nawi?zywanie skutecznej współpracy z każdym uczniem, która jest niezb?dna do pokonania trudności w nauce matematyki.