Monika daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Wodzisław


Wodzisław: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Wodzisław (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych oraz pedagogik? o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Odbyłam wiele godzin praktyk pedagogicznych w przedszkołach, szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej. Przyjm? uczniów w wieku od 4-16 lat na zajęcia indywidualne. Oferuję pomoc w przygotowaniu do testów i sprawdzianów, bogate zaplecze pomocy dydaktycznych oraz dostosowanie wymaga? do wieku i możliwości każdego ucznia. Proponuję zajęcia u mnie w domu, ale za dodatkową op?at? jestem w stanie doojechac do swoich uczniów. Dzi?ki posiadanemu kilkuletniemu do?wiadczeniu mogę być Państwo spokojni widoczne postępy w nauce u swojego dziecka.