Agata daje korepetycje z języka niemieckiego w Szczecinie


Szczecin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: Niebuszewo, Mierzyn. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcesz by twoje dziecko mówięo po niemiecku? A może potrzebna jest mu pomoc przy zadaniach domowych?Nic prostszego! Studentka germanistyki (V rok) i absolwentka pedagogiki udzieli korepetycji z języka niemieckiego na poziomie podstawówki, gimnazjum, liceum. Jestem sumienna i cierpliwa. Mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Niemiecki to moja pasja, którą z pewno?ci? zara?? wasze pociechy! Zajęcia u mnie (Niebuszewo, lub u ucznia). Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz znakomite referencje. Informacji udzielam telefonicznie bądź przez e- maila. Posiadam wszystkie niezb?dne materiały do nauki.

Następna oferta

Poprzednia oferta