Katarzyna daje korepetycje z języka niemieckiego w Szczecinie


Szczecin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: os. Kaliny. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką i chciałabym pomóc w problemach z j. niemieckim. Języka uczyłam się przez 10 lat i dodatkowo byłam rok w Niemczech jako opiekunka, miesiąc na praktyce w urzędzie i pół roku na studiach. Do tej pory nie udzielałam typowych korepetycji za wynagrodzeniem, tylko pomagałam znajomym jak potrzebowali pomocy. Myślę, że potrafię przekazywać wiadomości w sposób zrozumiały i prosty.

Następna oferta

Poprzednia oferta