Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Przez 5 lat uczyłam się w Australii. Mam pe?ne i profesjonalne przygotowanie językowe oraz pedagogiczne do pe?nienia zawodu nauczyciela. Posiadam 6-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na różnych poziomach zaawansowania. Specjalizuję się w pracy z dziećmi, ale bardzo chętnie udzielam korepetycji młodzieży i dorosłym. Materiały dobieram indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Zapraszam do nauki :)

Następna oferta

Poprzednia oferta