Paulina daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

ANGIELSKI z dojazdem do ucznia lub online PROMOCJE CENOWE (od 25 zł/60 min) Jestem studentką V. roku. Korepetycji udzielam regularnie od 5 lat, a tym samym mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Przez blisko rok mieszkałam w Londynie, gdzie zgromadziśam wiele przydatnych materiałów dydaktycznych które wykorzystuj? w prowadzonych przeze mnie lekcjach. Zapewniam także miłą, przyjazną atmosferę zajęć. Lekcje mogę odbywać się w formie online, lub też u ucznia. Cena: 1-4h tygodniowo = 35 zł/60 min 5-6h tygodniowo = 30 zł/60 min powyzej 6h tygodniowo = 25 zł/60 min Jeśli macie Państwo dwójk? dzieci na zbli?onym poziomie językowym, dzieci mogę uczyć się razem za jedyne 55 zł/60 min e-mail wroc.korki@gmail.com kom. 604 44 50 28 Zapraszam serdecznie! Paulina P. S. Poniewaz nie ma mnie w Polsce do 15 wrzesnia bardzo proszę o kontakt mailowy do tego czasu.

Następna oferta

Poprzednia oferta