Agnieszka Sobczak-Neubauer daje korepetycje z języka niemieckiego w Toruniu


Toruń: język niemiecki

Witam,
nazywam się Agnieszka Sobczak-Neubauer i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: blisko centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister Filologii Germańskiej/Tłumacz/Nauczyciel/ z przygotowaniem pedagogicznym i długoletnim doświadczeniem w nauczaniu i tłumaczeniach. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego, nauczam również języka od podstaw, oferuję przygotowanie do matury i innych egzaminów. Gwarantuję miłą atmosferę oraz szybkie efekty w nauce. W cenie lekcji zapewniam wszystkie niezb?dne materiały i s?uchowiska. Dodatkowo oferuje tłumaczenia przysi?g?e i zwyk?e z j. niemieckiego (dokumenty samochodowe, teksty prawnicze, techniczne, korespondencja, akty USC itp.) Zapraszam do korzystania z moich usług.

Następna oferta

Poprzednia oferta