Natalia daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Natalia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka XXXIII LO Dwuj?zycznego im. Miko?aja Kopernika w Warszawie od października studentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim chętnie udzieli korepetycji, pomoże odrabia? prace domowe, przygotować się do klasówek, testu gimnazjalnego, matur (podstawowej, rozszerzonej oraz dwujęzycznej) Jeśli wybierasz się do szkoły ponadgimnazjalnej gdzie oprócz testu gimnazjalnego trzeba zda? test z języka angielskiego (np w ww. Koperniku) to dobrze trafiłeś! Z moimi materiałami i wiedzę gwarantuję zrozumienie zagadnień potrzebnych do zdania takiego egzaminu! dojazd do ucznia- do ustalenia :) Jeśli masz jakieś pytania- napisz lub zadzwoń.

Następna oferta

Poprzednia oferta