Mariusz daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Mariusz i jestem korepetytorem języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Tlen: nickolas@tlen.pl
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Oferuję korepetycje na wysokim poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia i za?o?onych do osiągnięcia celów:
- przygotowanie do egzaminów ko?cowych,
- bieżące powtarzanie i realizowanie materiału,
- wyrównywanie poziomu uczniów z problemami/zaległościami.

Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z uczniami na każdym poziomie edukacji. Polecam się przede wszystkim uczniom z Ochoty i okolic, ale nie tylko.

Jestem absolwentem (magister) dziennikarstwa i socjologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz magistrantem na Wydziale Polonistyki UW i doktorantem na Wydziale Filozofii i Socjologii UW.

Następna oferta

Poprzednia oferta