Joanna Ziółko daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Joanna Ziółko i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Wieliczka. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: ziolek05@tlen.pl
  • Skype: Skype vivienna91
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Angielski dla zapracowanych, maturzystów, uczniów i dorosłych. Zajęcia prowadzone przez skype - efekty i oszczędność czasu, lub w moim domu. Ewentualny dojazd do ucznia do ustalenia. Przygotowanie do matury, egzaminów Cambridge oraz wyjazdu za granicą. Spory nacisk na mówienie. Gwarancja dostępu do sporych zasobów materiału. W zajęciach wykorzystuj? nie tylko tradycyjne metody, ale również programy multimedialne oraz system Callana. Uczę angielskiego od 4 lat. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych, prywatnie i na kursach.

Następna oferta

Poprzednia oferta