Daniel Bieńkowski daje korepetycje z matematyki w miejscowości Warszawa Tarchomin


Warszawa Tarchomin: matematyka

Witam,
nazywam się Daniel Bieńkowski i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa Tarchomin (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student III roku informatyki na Politechnice Warszawskiej (wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych) udzieli korepetycji z matematyki i fizyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Posiadam trzyletnie doświadczenie. Jestem bardzo elastyczny jeżeli chodzi o termin zajęć. Możliwy dojazd do ucznia. Pomoc bie??ca lub przygotowanie do egzaminów. Sam przez to przechodziśem, dlatego oferuję zajęcia w bezstresowej i miłej atmosferze, a co najważniejsze - zajęcia bardzo efektywne. Wiem co jest potrzebne, aby spe?ni? wymagania programowe, wymagania nauczycieli oraz wymagania egzaminacyjne. Pomogę w zrozumieniu tematu, rozwiązywaniu i zrozumieniu zadań. Posiadam wiele materiałów. Telefon kontaktowy: 512 936 757 Zapraszam!