Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego w miejscowości Warszawa, Kabaty


Warszawa, Kabaty: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa, Kabaty (województwo mazowieckie), a dokładnie: Kabaty, ul. Dembego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka filologii polskiej (ukończone specjalizacje: edytorska, pedagogiczna), nauczycielka w szkole średniej, udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Oferuję przygotowanie do egzaminów, poprawek, pisanie wypracowań, pomoc w pracy domowej, uzupełnienie bieżącego materiału, oraz własne testy przygotowujące do egzaminów, matury ustnej i pisemnej. Sze?cioletnie doświadczenie. Bardzo wysoka skuteczność. Zajęcia odbywają się u korepetytora (Warszawa, Kabaty). Cena: 40 zł/ 60 min. Tel. 501 962 678, e-mail agnieszka_anna5@wp.pl