Agnieszka daje korepetycje z języka polskiego we Wrocławiu


Wrocław: język polski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!

Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i udzielam korepetycji z języka polskiego. Przygotowuję także do matury, egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu szóstoklasisty. Dodatkowo mogę pomóc w poszerzaniu horyzontów kulturowych, literackich i językowych, gwarantujęc wzbogacenie słownictwa, nabycie orientacji w podstawach sztuki, ćwiczenie umiejętności prowadzenia dyskusji.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą, również intelektualnie niepe?nosprawn?. Potrafię motywowa? i przekonywa?, że nauka czasami tylko wydaje się straszna.

Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta