sylwia daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości warszawa


warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się sylwia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości warszawa (województwo mazowieckie), a dokładnie: wola. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii angielskiej udzieli korepetycji osobom w każdym wieku. Najmłodszych (o ile to możliwe) uczę poprzez zabawe. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych Nadrabianie zaległości Przygotowanie do wyjazdów zagranicznych Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, pracowałam w gimnazjum, obecnie pracuję w liceum; egzaminuj? maturzystów w czasie matur; przebywałam za granica (Szkocja, Kanada). Nauka nie musi być m?człca, wystarczy tylko trochę Twoich ch?ci. Cena 45 zł/ na miejscu, bez dojazdu.

Następna oferta

Poprzednia oferta