Magda daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii angielskiej UW (z przyznanym stypendium naukowym i stypendium zagranicznym ERASMUS) udzieli korepetycji z języka angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Nauczam już od ponad 4 lat, specjalizuj? się głównie w skutecznym przygotowaniu licealistów do matury (zapraszam!) i nauczaniu dzieci w wieku 7-12 lat; ale także prowadziłam warsztaty językowe podczas szkole? dla firm.

Dodam, że ukończyłam specjalne szkolenie metodyczne, przygotowujące mnie do pracy z uczniem.
Dane kontaktowe:

mejl: nyu@onet.eu

Nr komórkowy: 517-826-668
Zajęcia w samym centrum miasta.

Następna oferta

Poprzednia oferta