Nina daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Nina i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!
Jestem studentką medycyny. Z chęcią udzielę korepetycji z chemii. Przygotuję do matury na dowolnym poziomie (mile widziani kandydaci na kierunki medyczne, przyrodnicze lub techniczne). Dysponuję cennymi materiałami pomocnymi w nauce do matury. Chętnie udostępnić je i pomogę komu? w przygotowaniu się do tego jakże ważnego egzaminu od zera, a także w powtórzeniu wiadomości. Stosuję sprawdzone, bezstresowe metody nauczania a lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze :) Świadectwem moich kompetencji cho?by bardzo wysoki wynik na ?wiadectwie maturalnym.

Pomogę także w poprawieniu oceny semestralnej lub przygotowaniu do klasówki;). Korepetycji udzielam od roku z zaskakuj?co dobrym efektem.
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń (667444253).

Następna oferta

Poprzednia oferta