Jan daje korepetycje z nauczania początkowego w Opolu


Opole: nauczanie początkowe

Witam,
nazywam się Jan i jestem korepetytorem nauczania początkowego. Korepetycji udzielam w Opolu (województwo opolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z nauczania początkowego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Wtam! Jestem szachist? posiadającym 14 letnie doświadczenie w grze oraz uprawnienia instruktora nauki gry w szachy(licencja nadana przez Ministerstwo Sportu). Oferuję nauką gry zarówno od podstaw jak i od okre?lonego stopnia zaawansowania. Stawka godzinna wynosi 30 zł. W przypadku dwóch godzin lub większej ilości podczas jednych zajęć stawka za każdą godzinę wynosi 25 zł. Dojeżdżam do klienta na terenie miasta Opola.

Poprzednia oferta