Asia daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Asia i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka III roku Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z matematyki z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Chętnie pomogę w nauce bieżącego materiału, przy odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości oraz w przygotowaniu do testu kompetencji, egzaminu gimnazjalnego oraz matury (poziom podstawowy). Ze swojej strony zapewniam solidne i rzetelne prowadzenie zajęć oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Z odrobin? Twoich ch?ci oraz moim doświadczeniem i wiedzę udowodnimy że matematyka nie jest trudna!!
Możliwy dojazd do ucznia (Mokotów, Centrum, Ursynów, Ochota oraz okolice metra)

Następna oferta

Poprzednia oferta