Maciej Krasiński daje korepetycje z języka angielskiego w Opolu


Opole: język angielski

Witam,
nazywam się Maciej Krasiński i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Opolu (województwo opolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype maciej_krasinski
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Absolwent Języka Biznesu oraz Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Opolskim oraz czynny zawodowo lektor udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach (w tym Business English). Posiadam kurs pedagogiczny oraz kurs języka angielskiego, kultury brytyjskiej oraz literatury angielskiej na University of Sussex, Anglia. Uczęstniczylem również w programie Work@Travel w Kalifornii, USA przez co znacznie podnioslem swoje umiejetnosci językowe i stale się doksztalcam. Posiadam wiele materialow, w tym nagran audio do nauki języka angielskiego. Mogę również pracować jako lektor zarówno dla osób prywatnych jak i szkól firm. Serdecznie zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta