Patryk daje korepetycje z biologii w Gdyni


Gdynia: biologia

Witam,
nazywam się Patryk i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie). Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Cześć! Jestem studentem fizjoterapii i zamierzam przygotować Cię do matury z biologii :) Lekcje mogę odbywać się zarówno u Ciebie w domu, jak i u mnie. Zajęcia będę miały zró?nicowany charakter, który dostosujemy do naszych własnych wymaga?. Jestem osobą sumienn?, pracowit? oraz rzeteln?. Zawsze przygotowuję się do spotkania aby przekazać uczniowi jak najwięcej potrzebnych informacji. Wiem, że nasza wspólna, ci??ka praca może się opłacić i przynie?? oczekiwany rezultat. B?d? zadawa? Ci prace domowe, dlatego atrakcji biologicznych nie zabraknie :) Zapraszam!

kontakt:
tel. 795 016 300
gg: 2496880
mail: bafangoo@wp.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta