Kinga daje korepetycje z biologii w Poznaniu


Poznań: biologia

Witam,
nazywam się Kinga i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,

jestem nauczycielką biologii od 6 lat. Swoj? karier? zawodow? rozpoczyna?am w V LO im. Ks. J. Poniatowskiego w Warszawie a niedawno los skierowa? mnie do pięknego Poznania. Korepetycji udzielam od ponad 7 lat. Specjalizuję się w przygotowywaniu maturzystów ale oferuję również swoją pomoc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego, konkursów szkolnych oraz bieżących prac domowych, sprawdzianów, kartkówek czy nadrabianiu ewentualnych zaległości ;) Dysponuję profesjonalnymi materiałami dydaktycznymi. Zapewniam miłą atmosferę ale oczekuję również zaanga?owania i systematyczności ze strony ucznia. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pozdrawiam
Kinga

Następna oferta

Poprzednia oferta