Kuba daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Kuba i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Skończyłem anglistykę na UW oraz marketing i zarzłdzanie po angielsku. Przez prawie dwa lata mieszkałem w USA i tam studiowaćem. Zda?em CPE, LCCI i TOEFL.

Od 7 lat uczę angielskiego, zarówno general English jak i BUSINESS i LEGAL English, dla uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie. Prowadzę zajęcia w szkołach językowych, firmach i kancelariach prawniczych. Pracowałem również w agencji PR, agencji reklamowej i międzynarodowej korporacji, dlatego wyj?tkowo dobrze znam słownictwo z zakresu marketingu i public relations.

W zależności od potrzeb ucznia prowadzę KONWERSACJE (również w języku biznesowym), pomagam w pracach domowych pisemnych i tłumaczeniowych oraz przygotowuję do egzaminów (FCE, CAE, CPE, B2, LCCI, TOEFL, matura)

Udzielam również lekcji przez Internet, co pozwala uczniom zaoszczłdziś czas na dojazdy.

Zapewniam materiały oraz gwarantuję dobre wyniki w nauce.

Wystawiam FAKTURY i uczę w firmach.

Cena 50 zł/60 min 70 zł/90 min (również dla małych grup).

Tel: 502 455 153
e-mail: ang.zajęćia@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta