Aleksandra daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Aleksandra i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka v roku filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego. Ukończyłam specjalizacj? nauczycielsk? z metodyk? nauczania j. polskiego. Przygotuję do klasówki, matury (także ustnej)testu itd. Zapewniam materiały do pracy, np. arkusze testowe. Omówię i pomogę zrozumieć epoki i lektury. Mogę pomóc jednorazowo bądź cyklicznie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie, ale przede wszystkim bardzo lubię t? pracę. Serdecznie zapraszam! Dojeżdżam do uczniów.
Aleksandra

Następna oferta

Poprzednia oferta