Joanna daje korepetycje z chemii we Wrocławiu


Wrocław: chemia

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku chemia, laureatka Olimpiady Chemicznej chętnie udzieli korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Chemia jest moją pasją od zawsze, więc mam nadziej?, że uda mi się i Ciebie do niej przekona?! Bardzo chętnie podejmę się przygotowania maturzystów do egzaminu maturalnego z chemii - posiadam bardzo dużo materiałów dotyczących tego egzaminu, znam jego formu?? i wszystkie możliwe kruczki :) Mo?liwa jest także doraźna pomoc, kiedy nie możesz nadrobi? materiału po chorobie, bądź po prostu sobie nie radzisz z materiałem, z którego niedługo masz sprawdzian. Jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą. Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji, w tym roku przygotowywałam ucznia do matury.

Następna oferta

Poprzednia oferta