Magdalena daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Radomiu


Radom: język hiszpański

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Radomiu (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania, dla tych którzy chcieliby nauczyć się tego języka od podstaw, a także dla osób które chcą doskonalić swoje językowe umiejętności, czy też nadrobi? zaległości w szkole. Pomagam w pisaniu prac pisemnych, tłumaczeniach, zapewniam dodatkowe materiały (także multimedialne), miłą atmosferę i profesjonalizm. Jestem studentką trzeciego roku filologii iberyjskiej w Lublinie, zafascynowan? tym językiem i kulturę Hiszpanii. Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek!