Marta daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka studiów magisterskich wydziału Lingwistyki Stosowanej UW udzieli lekcji oraz korepetycji z języka francuskiego! Jestem sympatyczn? osobą o wysokiej kulturze osobistej. Oferuję lekcje na wszystkich poziomach - od szkoły podstawowej do przygotowania do MATURY (wszystkie poziomy), egzaminu gimnazjalnego i egzaminów DALF i DELF, a także pomoc w pisaniu prac, przygotowaniu do testów, odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości. Dysponuję własnymi, ciekawymi materiałami. Zajęcia ze mną są interesujące i bezstresowe! Jestem doskonale zaznajomiona z wymaganiami do nowej matury z języka francuskiego (poziom rozszerzony zdałam na 99%).

Mam duże doświadczenie - udzielam korepetycji od ponad 5 lat. Wielokrotnie odbyłam praktyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Jako studentka kierunku LINGWISTYKA STOSOWANA jestem doskonale przygotowana do nauczania języka obcego. Istnieje możliwość lekcji grupowych.

Lekcji udzielam u siebie (Śródmieście). ZAPRASZAM!

telefon kontaktowy: 502 354 595
e-mail: korepetycjesrodmiescie@gmail. com

Następna oferta

Poprzednia oferta