Kasia daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji na poziomie A1, A2, B1, B2, C1 lub przygotuję do matury ustnej i pisemnej. Pomogę w nauce uczniom s?abiej radzącym sobie z francuskim, ale też uczniom, którzy chcą rozwija? swoje umiejątnosci.
Oferuję pomoc w przygotowaniu do klasówki, odpowiedzi ustnej dla uczniów gimnazjów i liceów. Korzystam z wi?kszo?ci dostępnych na rynku podręczników. Możemy się umawia? z dnia na dzień, jeśli moja pomoc będzie nagle potrzebna.

Przygotowa?am do matury już 9 osób. Wszyscy zdali ją tak dobrze jak chcieli.. Przygotuję do matury ustnej i pisemnej - podstawowej i rozszerzonej. Sama kilka lat temu zdałam maturę z francuskiego ze świetnymi wynikami, więc dokładnie wiem na co zwrócic uwag?. Oferuję mas? materiałów, testów, nagra? pomocnych w nauce. Zapraszam też uczniow 2 kl LO

Korepetycje odbywają się u nauczyciela, lub u ucznia, rano lub więczorem. Zajęcia dostosowane są do wieku i potrzeb ucznia. Cena za 60 min - 30 zł, przy 2 godzinach w tygodniu 25 zł/h

Następna oferta

Poprzednia oferta