Kuba daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Kuba i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: bemowo, wola. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Skończyłem filologię angielską na UW i przez prawie dwa lata mieszkałem w USA. Obecnie pracuję jako lektor w szkołach językowych i uczę angielskiego w firmach. Posiadam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach.

Prowadzę konwersacje (język ogólny i biznesowy), przygotowuję do egzaminów (matura, B2 FCE, CAE, TOEFL, LCCI) pomagam w opanowaniu materiału szkolnego i piszę prace. Sam zapewniam różnorodne materiały i dobieram je indywidualnie do każdego ucznia. W czasie zajęć kładę nacisk na komunikację oraz poprawn? wymow?.

Cena 40 zł (z dojazdem 50 zł) za 60 min. Tel: 508 539 631, e-mail: kuba.ang@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta