Dagmara daje korepetycje z matematyki w Katowicach


Katowice: matematyka

Witam,
nazywam się Dagmara i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem tegoroczną absolwentką Matematyki na Politechnice Śląskiej. Udzielam korepetycji uczniom różnych szkół a także na studiach wszystkich rodzajów, ludziom w różnym wieku.

Najlepszym dowodem mojej skuteczności są moi uczniowie, którzy zdali maturę, studenci pozdawali egzaminy nawet w terminach zerowych. Uczy?am począwszy od nastolatków po dojrza?ych już studentów zaocznych :) (na oko mieli tak po 50-tce hehe nie pytańam :))

Jestem gadu?? więc jeśli mogę mówię, a na dodatek mówię o matematyce to có? więcej trzeba. Zapraszam. Najlepiej przekona? się samemu. Matematyka nie jest trudna jeśli się ją dobrze wytłumaczy :) tel. 696257750

Następna oferta

Poprzednia oferta