Justyna daje korepetycje z chemii w Poznaniu


Poznań: chemia

Witam,
nazywam się Justyna i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku biotechnologii UAM i absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego; chętnie udzielę korepetycji z biologii i chemii na wszystkich poziomach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia. Specjalne zajęcia przygotowujące do matury zgodnie z wymogami CKE, gwarantuję doskonałe wyniki :) Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne - arkusze maturalne, ciekawe kserówki, ilustracje, schematy, prezentacje GRATIS! A wszystko w miłej i przyjemnej atmosferze. Cena 20 zł/60 min. Zajęcia mogę odbywać się u mnie lub u ucznia. Telefon kontaktowy: 505 006 516

Następna oferta

Poprzednia oferta