Agata daje korepetycje z chemii w Krakowie


Kraków: chemia

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moje doświadczenie to dwa lata udzielania korepetycji oraz ukończony kurs nauczania chemii. Zakres: gimnazjum, szkoła średnia, przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Cena lekcji (60 min) 20 zł. Materiały dydaktyczne w cenie :) Gwarantuje dużo cierpliwości i miłą atmosferę. 603 282 419, gg: 9257873

Następna oferta

Poprzednia oferta