Barbara Chojnowska daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Barbara Chojnowska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa-Żoliborz. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcesz dobrze przygotować się do matury pisemnej lub/i ustnej z języka francuskiego na obu poziomach? Może nie dajesz sobie rady ze zrozumieniem materiału, nadrobieniem szkolnych zaległości? Nie panikuj! Jestem tu po to, by w przyjemnej atmosferze wyjaśnię Ci zawiłości tego trudnego, ale pięknego, cho? obecnie tak nie docenianego języka... Zapraszam również tych, którzy chcieliby nauczyć się tego języka dla przyjemno?ci i dla własnej satysfakcji... Jestem doświadczoną nauczycielką, od 20 lat pracuję w liceum, znam wymogi egzaminacyjne i dysponuję różnorodnymi materiałami dydaktycznymi.

Następna oferta

Poprzednia oferta