Kasia daje korepetycje z ekonomii w Warszawie


Warszawa: ekonomia

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką ekonomii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z ekonomii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielem akademickim, od 8 lat udzielam korepetycji. Z chęcią pomogę wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek problemy z MIKROEKONOMIĄ i pokrewnymi dziedzinami ekonomii. Wytłumaczę teorie, zadania i wykresy.
Cierpliwe i jasne tłumaczenie. Lubi? to co robi?, więc prawdopodobnie korki ze mną nie są szczególnie nieprzyjemne :). Uczę głównie studentów, ale nie tylko.
Prowdzł też zajęcia z matematyki (zakres podstawówka, gimnazjum, liceum)
Kwestia miejsca spotkania/dojazdu jest do ustalenia.
Cena 50 zł/60 min
Zapraszam! :)

Następna oferta