Magdalena R. daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena R. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Bia?o??ka,Targówek,Bielany,Żoliborz. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,

Jestem studentką V roku filologii angielskiej w Warszawie, udzielam korepetycji od 2007 roku i jak do tej pory wszyscy są zadowoleni a co więcej, podnie?li swój poziom językowy, nadrobili zaległości w szkole, bez przeszkód zg?aszaj? się na lekcji gdyż są do niej przygotowani i otrzymuj? wysokie oceny. Jeśli i ty masz problem z językiem angielskim i potrzebujesz pomocy, cho?by przygotowania do kartkówki, sprawdzianu, pomocy w odrobieniu pracy domowej lub jakiejkolwiek innej pomocy językowej, skontaktuj się ze mną, zapewniam miłą atmosferę i dodatkowe materiały.

Pozdrawiam,
Magda

Następna oferta

Poprzednia oferta