Daniel daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Daniel i jestem korepetytorem języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Laureat II lokaty Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz I lokaty Olimpiady Wiedzy o Kulturze Popularnej oferuje korepetycje z zakresu języka polskiego (materiał ze studiami włącznie). Dobrze radzą sobie w pracy z dziećmi (sam mam małego brata, któremu pomagam w nauce), ale i nie stanowi dla mnie problemu porozumienie się z ich rodze?stwem i rodzicami. Moje kwalifikacje potwierdzaj? studia na jednym z bardziej elitarnych kierunków w Polsce - Mi?dzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach MISH studiuję filologię polsk? (III rok) i kulturoznawstwo (III rok).

Następna oferta

Poprzednia oferta