Emilia daje korepetycje z języka angielskiego w Olsztynie


Olsztyn: język angielski

Witam,
nazywam się Emilia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Sympatyczna absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania języka poczynaj?c od szkoły podstawowej na studentach i osobach dorosłych kończęc. Posiadam doświadczenie zarówno w indywidualnej pracy z uczniami jak i w nauczaniu grup w szkole językowej. Oferuję ciekawe zajęcia z dziećmi i młodzieżą, efektywne przygotowanie do matury czy też przejrzyste i zrozumiałe wyjaśnienie wszelkich w?tpliwo?ci związanych z gramatykę tego? wspania?ego języka :) Ponadto gwarantuję atrakcyjn? cenę oraz dojazd do ucznia. Serdecznie zapraszam:D

Następna oferta

Poprzednia oferta