Monika daje korepetycje z języka włoskiego w Warszawie


Warszawa: język włoski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

NAUCZĘ KAŻDEGO NAWET NAJBARDZIEJ UPARTEGO  Jestem studentką V roku italianistyki. Wiele razy wyje?d?a?am na różne stypendia językowe. Byłam również na wymianie Erasmus i mam sta?y kontakt z językiem włoskim. Mam wiele bardzo ciekawych materiałów do nauki. Zapraszam wszystkich, którzy chcą nauczyć się tego języka, potrzebują korepetycji, chcą przygotować się do matury lub potrzebują pomocy w odrabianiu lekcji. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres: monika.borczon@gmail.com. Cena 40 zł za 60 min.

Następna oferta

Poprzednia oferta