Dorota daje korepetycje z matematyki w Sosnowcu


Sosnowiec: matematyka

Witam,
nazywam się Dorota i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

MATMA NIE TAKA ZŁA

Absolwentka matematyki na Politechnice Śląskiej udzieli korepetycji z różnych dzia?ów matematyki. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Cierpliwe i dok?adne tłumaczenie problemów oraz rozwiązywanie zadań. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Pomoc w pracy domowej i przygotowaniu do zajęć lekcyjnych oraz sprawdzianów. Rozwiązywanie przyk?adów i zadań z tre?ci? na różnym poziomie trudności dopasowanym indywidualnie do ucznia.
Terminy zajęć do uzgodnienia.
Lekcje odbywają się u mnie, mieszkam na Środuli. Dobry dojazd komunikację miejską, przystanek Środula Osiedle lub Środula Prusa.

Przygotowanie do egzaminów:
• Szóstoklasistów
• Gimnazjalnego
• Maturalnego

Korzystne ceny
25zł / 60 min (dla stałych uczniów 20 zł)

Kontakt:
tel: 794 901 643 (więczorem)
e-mail: dorotas87@gmail.com
gg: 26256775

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Następna oferta

Poprzednia oferta