Ewa daje korepetycje z języka niemieckiego w Gdańsku


Gdańsk: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam :) jestem absolwentką germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Na moje lekcje zapraszam zarówno tych którzy potrzebują pomocy w nauce języka jak i tych którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i zdoby? dodatkowe umiejętności językowe oraz tych którzy chcą zaczł? nauką od podstaw.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby uczniowie nie podchodzili do przedmiotu z niechęcią i l?kiem, dlatego moje lekcje przebiegają w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, a niekiedy udaje mi się zarazi? uczniów moją pasją do języka. W zależności od potrzeb opracowuj? dla moich uczniów zarówno zagadnienia gramatyczne i tematyczno-leksykalne jak również pomagam w przygotowaniu prac pisemnych oraz wypowiedzi ustnych. Prowadzę także konwersacje przygotowujące do ustnej części egzaminu maturalnego.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, proszę dzwońi?, postaram się pomóc :)

Następna oferta