Rafał daje korepetycje z matematyki w Radzionkowie


Radzionków: matematyka

Witam,
nazywam się Rafał i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Radzionkowie (województwo śląskie), a dokładnie: Orzech, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Udzielę korepetycji z matematyki i informatyki na każdym poziomie nauczania. Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, posiadam wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogicznym, jestem młodym nauczycielem pracuję w szkole ponadpodstawowej. Serdecznie zapraszam uczniów, jak również studentów :). Gwarantuję skuteczną pomoc, bezstresową atmosferę oraz własne materiały dydaktyczne. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 503 42 33 11
Cena: 25zł za 60 min.

Następna oferta