Janusz daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Janusz i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: katowice LIGOTA, PIOTROWICE, OCHOJEC, BRYNÓW, ZARZECZE, KOSTUCHNA, PODLESIE, MIOŁÓW. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania słuchaczy w każdym wieku proponuj?c im bogat? ofert? kursów języka angielskiego niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego. Zwracamy szczególn? uwag? na indywidualne potrzeby naszych słuchaczy.

Wychodzimy z za?o?enia, że dobra szkoła to przede wszystkim ?wietni lektorzy z odpowiednimi kwalifikacjami, bogatym doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym

Następna oferta

Poprzednia oferta