Marysia daje korepetycje z języka włoskiego w Warszawie


Warszawa: język włoski

Witam,
nazywam się Marysia i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 3 lat z pasją i profesjonalnie nauczam języka włoskiego. Posiadam też wykształcenie pedagogiczne, byłam rok we Włoszech. Zapraszam na zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania językowego: z gramatyki (teoria, ćwiczenia, powtórka), konwersacje o ciekawej tematyce, ciekawe materiały na temat kultury i codzienno?ci włoskiej, powtórzenia do egzaminów, pomoc w nauce szkolnej. Na moich zajęciach zawsze jest ciekawie i sympatycznie, dużo wymagam ale nie jest sztywno, jestem cierpliwa i bardzo jasno tłumaczę zagadnienia. Mam ciekawe materiały, również multimedialne. Szczególn? uwag? po?więcam na rozwijanie zdolno?ci komunikacyjnych Chętnie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajęcia indywidualne lub w małych grupkach (max. 3 osoby).
Cena: zale?na od poziomu zaawansowania, miejsca nauczania, oraz ilości osób. Stawka podstawowa: 40 zł/ h u mnie od osoby na poziomie średnio-zaawansowanym. Zajęcia u mnie: 5 min piechot? od Metra Pola Mokotowskie.
Tel. 785 326 012, mail: marynewport@wp.pl
Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta