Paweł Trawiński daje korepetycje z fizyki w Warszawie


Warszawa: fizyka

Witam,
nazywam się Paweł Trawiński i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Serdecznie witam. Jestem studentem drugiego roku Politechniki Warszawskiej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, kierunek: Energetyka. W sposób bezstresowy i skuteczny udzielam korepetycji z fizyki w zakresie gimnazjum i liceum (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym). Z chęcią pomogę nadrobi? zaległości, przygotować się do kartkówek, sprawdzianów, prac klasowych, a nawet matury.*w przypadku zajęć dwugodzinnych rabat 10 zł (60 zł/2h)
*za dojazd powyżej godziny doliczam 20 zł do ceny (mieszkam na Starej Ochocie - ul. Wawelska - Pomnik Lotnika)- stypendysta Politechniki Warszawskiej
- pó?finalista XVIII Turnieju Młodych Fizyków
- finalista i laureat XIX Turnieju Młodych Fizyków
- uczestnik wojewódzkich etapów Olimpiady Wiedzy Technicznej
- wyró?niony absolwent Liceum im. Ziemii Kujawskiej we W?oc?awku

Następna oferta

Poprzednia oferta